بلاگ

آیا ماکارونی غذایی سالم است یا ناسالم؟

توسط

ماکارونی از جمله مواد موجود در آشپزخانه است که در بیشتر خانه‌ها هست، ولی آیا غذایی سالم محسوب می‌شود؟ فرقی نمی‌کند ماکارونیی سفید می‌خرید یا گندم کامل، هر مطلبی را که در مورد خوب بودن یا نبودن ماکارونی لازم است بدانید در اینجا برایتان ذکر کرده‌ایم.

توسط

بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی بین المللی لوازم خانگی مشهد تاریخ برگزاری 23 لغایت 27 دیماه 1398

توسط

استفاده از ظروف نچسب فوق‌العاده راحت بوده و روغن کمتری در پخت غذا نیاز است. تمیزکردن قابلمه و تابه تفلون راحت است. اما در سال‌های اخیر، پوشش‌های نچسب مانند تفلون وارد چالش‌های تازه‌ای شده‌اند که بسیاری از مردم استفاده از آنها را کاملاً کنار گذاشته‌اند.

توسط

شما به‌تازگی به خانه‌ی جابجا شده‌اید و به آشپزخانه‌ای بزرگ و جدید نیاز دارید. قابلمه‌ها و ماهیتابه‌های قدیمی را دور بریزید؛ اکنون زمان استفاده از ظروف آشپزیِ درست است.

توسط

شستن و تمیز کردن تابه و قابلمه سوخته آسان است. سرکه سفید و جوش‌شیرین می‌توانند ترکیبی موثر برای پاک کردن تیرگی و لکه‌ها هستند. اگر سوختگی قابلمه آنقدر زیاد است که می‌خواهید آن را دور بیاندازید، اول این مطلب را بخوانید. از  این روش برای پاک کردن لکه‌ها ظروف فر نیز استفاده کنید.

توسط

ظروف آلومینیومی مانند قابلمه و تابه با روش‌های مختلفی مانند ریخته‌گری یا چرخشی ساخته می‌شود. آلومینیوم خام نرم و در مقابل گرما حساس است و به‌دلیل واکنش شدیدی که با مواد غذایی اسیدی دارد فرمش را از دست می‌دهد. با فرآیند فورج محصولات آلومینیمی سخت‌تر و باداوم‌تری تولید می‌شود.

توسط

شرکت PMT در هجدهمین دوره نمایشگاه لوازم خانگی تهران ۱۳۹۷ حضور یافت.