چهارده دستورالعمل درست کردن سالاد پاستا

توسط PMT

چهارده دستورالعمل درست کردن سالاد پاستا

سالاد پاستا نه‌تنها گزینه‌ی فوق‌العاده‌ای برای برنامه‌ها و دورهمی‌های پیک‌نیکی در تابستان است، بلکه در هر زمانی در سال نیز به عنوان یک دورچین خوشمزه در کنار غذای اصلی جا دارد! یکی از این سالادهای خوش عطر و طعم را برای پیک‌نیک بعدی یا وعده غذایی خانوادگی خود امتحان کنید.

سالاد ماکارونی و لوبیا سیاه با طعم تگزاسی-مکزیکی

این سالاد پاستا با طعم تگزاسی-مکزیکی، لوبیا سیاه، ذرت و انواع مختلف سبزیجات خردشده پر از شگفتانه است. از ماکارونی یا پاستای مشابه در سالاد استفاده کنید. سس آن مخلوطی بر پایه مایونز و اضافه کردن ادویه‌جات جنوب غربی و آبلیمو است. این سالاد به همراه برگر، فاهیتا یا استیک عالی است.

سالاد لابستر و ماکارونی

سس مایونز ساده این سالاد ماکارونی لابستر خوشمزه را طعم می‌دهد. لابستر ستاره‌ی این سالاد است!

سالاد ماکارونی با پنیر و گوشت ران

پنیر چدار تکه‌تکه یا ریش‌ریش و گوشت ران پخته تکه‌تکه شده با ماکارونی پخته، فلفل دلمه و پیاز به همراه سس مایونز ساده ترکیب می‌شوند. اگر دوست دارید نخود فرنگی تازه یا منجمد پخته به آن اضافه کنید.

سالاد ماکارونی کاهوگوجه با بیکن

این سالاد پر است از بیکن خردشده و تخم‌مرغ کامل پخته. روی آن پر است از برش کاهو و گوجه. جوجه کباب‌شده به آن اضافه کنید تا یک سالاد دلچسب به عنوان غذای اصلی داشته باشید.

سالاد پاستای تن ماهی با شوید

این سالاد پاستا عطر و طعم زیادی دارد که به عنوان ناهار روزانه در کنار سوپ فوق‌العاده است یا می‌توان آن را به عنوان دورچین غذا در پیک‌نیک بعدی استفاده کرد. ترکیبی از مایونز، آبلیمو، خامه ترش، سیر و شوید به مزه‌دار شدن این سالاد پاستای خوشمزه کمک می‌کنند.

سالاد پاستای گاردن

پستو و آبلیمو به مزه‌سازی در این سالاد پاستای خوشمزه کمک می‌کنند. کمی جوجه پخته تکه‌تکه شده، پنیر مکعبی یا ریش‌ریش، یا گوشت ران به آن اضافه کنید تا سالاد مقوی‌تری به عنوان شام سبک داشته باشید.

سالاد پاستای مدیترانه‌ای

با این سالاد پاستای رنگارنگ کمی از منطقه‌ی مدیترانه را به سر سفره‌ی خود بیاورید. سبزی شابانک، گوجه، خیار، زیتون سیاه، ریحان تازه و پنیر فتا در کنار پاستای پخته و سس سرکه‌ای خامه‌مانند لیمو-سیر قرار می‌گیرند.

سالاد پاستا با مرغ و اسفناج

این سالاد مرغ، اسفناج و پاستا در کنار سس طعم‌دار مایونز و آبلیمو قرار می‌گیرد. این سالاد فوق‌العاده غذای اصلی خوبی برای روزهای گرم تابستان است یا می‌توانید به عنوان غذای حاضری مختصر یا در پیک‌نیک خانوادگی بزرگ خود استفاده کنید. باقی‌مانده مرغ پخته یا مرغ بریانی را برای دستورالعمل این سالاد خوشمزه به کار ببرید.

سالاد پاستا برنجی اسفناج

سس اسفناج تازه و سیر سرخ‌شده در کنار پاستا al dente orzo قرار می‌گیرد و یک دورچین رنگارنگ یا غذای اصلی گیاهخواری می‌شود. کنگر فرنگی و پنیر طعم و بافت خوبی به این سالاد سریع و آسان با پاستا برنجی می‌افزاید.

سالاد ماکارونی کلاسیک

این سالاد ماکارونی با تخم‌مرغ کامل پخته، سبزیجات خردشده و سس مایونز ادویه‌دار درست می‌شود. این سالاد ماکارونی کلاسیک با سس خامه‌مانند همیشه طرفدار دارد!

سالاد پاستا مرغ و بیکن

سس خامه‌مانند لیمو و مایونز پاستا، بیکن و مرغ را در این سالاد پاستای خوشمزه در کنار هم قرار می‌دهد. پاستا می‌تواند به شکل ماکارونی یا پنه کوچک باشد. سبزیجات آن شامل گوجه، پیاز و سبزی است.

سالاد پاستای تابستانی با غذای دریایی

این سالاد را با گوشت خرچنگ، میگو یا لابستر یا ترکیبی از آنها درست کنید یا برای آنکه سالاد غذاهای دریایی‌تان مقرون به صرفه تمام شود از طرح خرچنگ (مخلوط ماهی ریزریزشده و چند ماده غذایی دیگر که ظاهری شبیه به گوشت خرچنگ پیدا می‌کند) استفاده کنید.

سالاد ماکارونی ماهی تن در 30 دقیقه

این یکی از سالاد پاستاهای مورد علاقه‌ی ما و درست کردن آن به شدت آسان است.

سالاد پاستا و میگو

در این سالاد میگوی خوشمزه از پاستای پیچی، چرخی، صدفی یا لوله‌ای‌شکل استفاده کنید. باید قبل از سرو کردن چند ساعت آن را در یخچال بگذارید پس از اوایل روز برای درست کردن آن برنامه داشته باشید.

این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟

4,7 از 5 ستاره (3 رای)

بازگشت

دیدگاه‌ها

افزودن یک دیدگاه

لطفا جمع 2 و 3 را محاسبه نمایید.